AEROSOOLVÄRVID

Meie valikust leiab kõrgeima kvaliteediga ja suurima valiku aerosoolvärve. Müüme Montana Colors, Loop, Kobra ja Molotow aerosoolvärve. Meie valikus olevaid tooteid võib liigitada ka graffiti värvide alla kuid neid kasutatakse üha enam kõigist teistes valdkondades kus spray- värv on eelistatud töövahendiks. Valikus on ka mitmeid eerieffektidega spreivärv mis on loodud spetsiaalselt dekoratiivseteks eesmärkideks ja muuks loometööks.

MTN Montana Colors – Asutatud 1994. aastal Barcelonas. Nende esimene aerosoolvärv oli suunatud spetsiifiliselt graffiti kirjutajatele ning sõna sellest tootest levis kiirelt üle Euroopa ning veidi hiljem üle kogu maa.

Loop Colors – LOOP™ aerosoolvärvide kvaliteeditase vastab kõrgeimatele standarditele, mis on aastatepikkuse kogemuse tulemus selles sektoris ja nende laboratooriumide uurimistöö, mis toimub koostöös kõige kuulsamate rahvusvaheliste “kirjutajatega”. LOOP™ aerosoolvärvide edu valem on eksklusiivne koostis, mis kasutajate sõnul on üks kõige paremaid turul.

MOLOTOW – MOLOTOW™ kaubamärgi täielikku arengut on peaaegu võimatu kirja panna, sest selle vundament laoti 1959. aastal koos “Farben Feuersteiniga”. Wilhelm Feuersteini poolt asutatud ettevõtte võttis hiljem üle tema poeg Jürgen Feuerstein ja arendas seda oma filosoofia kohaselt. Alates 90ndate keskpaigast on Molotow üks kõige populaarsematest spreivärvidest tänavakunstnike seas.