PRIVAATSUSPOLIITIKA

spekter.eu veebipood ja selle haldaja Finostilo OÜ kaitseb alati oma klientide isikuandmeid ning ei edasta neid ega muud kliendi poolt antud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. minimaalses mahus logistikapartnerile tellimuse täitmiseks ja juhul, kui teabe edastamine on nõutud, kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.

ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

spekter.eu veebipoodi haldav Finostilo OÜ kogub tellimuse täitmiseks ning hilisema sujuvama kliendisuhtluse tarbeks ning paremate pakkumiste koostamiseks kliendi kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail) ja ostuajalugu.

Ühedki kliendisuhtluse ja/või ostuprotsessis kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud minimaalses võimalikus mahus tellimust täitvale logistikapartnerile. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Klientide pangaandmeid spekter.eu ja Finostilo OÜ ei kogu ega töötle, kuna spekter.eu keskkond kasutab maksete kogumiseks Maksekeskus AS turvalist pangalinkidega makselahendust, mis garanteerib kliendi fiskaalandmete konfidentsiaalsuse.

SPEKTER.EU TEATED

spekter.eu teateid (sh. eripakkumised) saavad ainult uudiskirjaga liitunud, olles sellega liitunud kas läbi Finostilo OÜ püsikliendiprogrammi või elektrooniliste kanalite. Kui teadete saaja ei ole enam teadete saamisest huvitatud, saab ta sellest igal ajal loobuda, vajutades e-kirjas tekstilinki “Soovin uudiskirjast loobuda”.

spekter.eu saadab vaid relevantseid teateid, millest saaja saab eeldatavalt kasu. spekter.eu ei müü, rendi ega võimalda mingil muul moel uudiskirjaga liitunute kontaktandmeid (e-mail, telefoninumber) kolmandatele osapooltele.

MUUDE ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

spekter.eu kogub ja analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jmt kohta. See statistika võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole aga taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

spekter.eu teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.