AEROSOOLVÄRV KOBRA HP

4.10

400 ml
matt lõpptulemus
kõrge rõhk
100% akrüül

KOBRA HP spray värvi spetsiaalne pihustussüsteem võimaldab kiiret ja täpset tööd maksimaalse väljalaske juures.
Väga kõrge katvusega! Hästi vastupidav ilmastikule ja UV valgusele.

Tootekood: KOBRA HP Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Aerosoolvärv KOBRA HP on päris Itaaliast ja seda toodab 30 aastat turul tegutsenud, spreivärvide formuleerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud ettevõte ITALG.E.T.E.. Tema toodete kvaliteedistandardid on võimaldanud märkimisväärset arengut riiklikul turul, kuid eelkõige rahvusvahelisel tasandil, kus nõutakse äärmiselt kõrgeid tulemusi.

Ticino lõunaosas asuvas õitsevas töötuspargis asuv ettevõte on varustatud kõige kaasaegsemate tootmisliinidega. Ettevõte on ehitatud 22 000 ruutmeetri suurusele alale, kus asuvad tootmisosakonnad, laboratooriumid, kontorid ja suur logistikaosakond.

Tänapäeval tagab ITAL G.E.T.E. tänu automatiseerimis- ja tehnosüsteemidele täpse ja kohandatud tootmise üha nõudlikumale turule nii kvaliteedi, kui ka teeninduse osas. ITALG.E.T.E. on üks väheseid ettevõtteid aerosoolvärvide sektoris, mis on saanud ISO 9001 – ISO 14001 sertifikaadi, mille on välja andnud mainekas Saksa sertifitseerimisasutus TÜV. Lisateavet ettevõtte kohta leiate veebilehelt.

400 ml
matt lõpptulemus
kõrge rõhk
100% akrüül

Aerosoolvärv KOBRA HP spray värvi spetsiaalne pihustussüsteem võimaldab kiiret ja täpset tööd maksimaalse väljalaske juures.
Väga kõrge katvusega! Hästi vastupidav ilmastikule ja UV valgusele.

VAATA TEISI AEROSOOLVÄRVE MEIE POES