Aerosoolvärv Molotow BURNER, 600 ML

6.50

MOLOTOW™ ACTION
Action aerosoolvärvide seeria on mõeldud spetsiaalselt graffiti kasutajatele, kusjuures tehniline rõhk on suunatud dünaamilisele ja kiirele värvilaotusele, sealhulgas optimaalsele capi ja rõhu reguleerimisele. Action-seeria on kujundatud musta värvi, mis meenutab visuaalselt öösel toimuvat. Läbipaistmatus on peamine omadus, mis puudutab värvi funktsiooni.

BURNER™ TEHNOLOOGIA JA JÕUDLUS
Tänaseni on BURNER™ oma võitmatu kroomiga absoluutne action-klassik. Tehnoloogiline arendustöö muuta see vaikseks aerosoolvärvi purgiks, ilma segupallideta, võttis aastaid. Suur väljalase ja 600 ml täitekogus võimaldavad lühikese aja jooksul kanda pinnale suures koguses värvi. Lisaks töötab BURNER™ usaldusväärselt ka siis, kui temperatuur on -10° Celsiuse järgi.

COVERSALL™ VÄRVITEHNOLOOGIA JA JÕUDLUS
CoversAll™ Color aerosoolvärvi väljatöötamine põhineb põhimõtteliselt selle eelkäijatel CoversAll™ 1-3. Värvivalem sisaldab uusimat tehnoloogiat, mis on näha selle värvi briljantsuses. Samuti on täiustatud ventiili: integreeritud pehme ventiil loob märgatavalt pehme ja mugava värvi pealekandmise, samas kui väljund on dünaamiline.

ROHKEM INFOT

 

Kirjeldus