ANGELUS Akrüül Nahavärv 29ml

6.00

Populaarseim tootesari kunstnike seas, kelle tööpinnaks on jalanõud või nahk. Angelus on standardiks tossude ja nahast esemete isikupärastamisel ning restaureerimisel. Õigest kasutades jääb värv elastne ning kulumiskindel. Mittetoksiline, vee baasil, kegesti kasutatav ning teiste Angelus värvidega segunev, mis loob võimaluse lõpututeks värvitoonideks.

Kirjeldus

ANGELUS akrüül nahavärv tagab teile parima tulemuse! See ainulaadne nahavärv on suurepärase katvusega ja on spetsiaalselt välja töötatud sileda naha värvimiseks. Tänu suurepärasele katvusele on võimalik üle värvida ka tumedamaid pindu. Angeluse nahavärv ei kulu ega määri ning säilitab aja jooksul oma algse värvi. Samuti on Angelus akrüül nahavärv vastupidav kriimustustele ja hõõrdumistele ning ei kooru maha. Pärast kuivamist on Angelus nahavärv ka täiesti veekindel!

Anna oma nahast riietele, kingadele, aksessuaaridele ja mööblile uus välimus Angelus nahavärvi abil. Vana naha taastamine ja ümberkujundamine on lihtsam, kui arvata oskad. Tuleb vaid veenduda, et nahkpind on värvimiseks ette valmistatud, näiteks kasutades Preparer ja Deglazerit. Õige ettevalmistus tagab parima lõpptulemuse.

ANGELUS akrüül nahavärvi kasutamine
Kuna Angelus akrüül nahavärv on veepõhine, on see pritsmekindel ning lisaks sellele saab värvitud pinda alati hõlpsasti puhastada. See annab nahale hea kaitsekihi ka halbades ilmastikutingimustes. See värv on saadaval kahes suuruses: 29,5 ml ja 118 ml.

Kõigepealt veenduge, et nahk on põhjalikult eeltöödeldud, nt Preparer ja Deglazeriga.
Kandke esimene värvikiht õhukese, ühtlase kihina. Ärge unustage õmbluseid ja pragusid.
Kandke uus kiht peale kohe, kui esimene kiht on kuivanud. Parima tulemuse saavutamiseks kandke õhukesi kihte. Keskmiselt kulub 10-15 minutit, enne kui värvikiht on kuivanud ja valmis järgmiseks pealekantavaks kihiks. Täielik katvus sõltub värvitoonist ning võib vajada 3-4 kihti.
Laske viimasel pealekantud värvikihil kuivada vähemalt 24 tundi enne värvitud toote kasutamist.

Kui suur on ANGELUS akrüül nahavärvi kulu?
Väike 29,5 ml pudel sobib ühe paari nahkjalatsite värvimiseks.
Suurema 118 ml pudeliga on võimalik värvida terve autoiste või söögitool.
Väikese kahekohalise diivani jaoks soovitame parima katvuse saavutamiseks kasutada 4 suurt 118 ml pudelit.
Preparer ja Deglazer ning viimistleja vajalik kogus on tavaliselt pool kasutatud värvikogusest.

ROHKEM INFOT

TEISED ANGELUS TOOTED