Aerosoolvärv MTN Hardcore 2

4.40

Graffitimaailma revolutsiooniliselt muutnud aerosoolvärvi MTN Hardcore 2 formaat areneb pidevalt edasi, et vastata turu nõudmistele. Tänu Montana Colors’i kogemusele selles valdkonnas, on Hardcore 2 arendatud kõrgeimate standardite järgi, mis teeb sellest ühe kõige parema tulemuslikkusega läikiva pihustusvärvi turul.

Kirjeldus

KIRJELDUS

Maksimaalsele tasemele arendatud värv. Aerosoolvärvi MTN Hardcore 2 võimsus tagab ühtse väljundi lõpuni välja. Selle pakutav 142 värvitooni hõlmab laia spektrit intensiivseid värve, mille läikiv viimistlus muudab need veelgi silmatorkavamaks.

Tänu oma kiiresti kuivavatele, hästi kõvenevatele ja vastupidavatele omadustele on see graffitivärv ka sobiv toode koduseks, tööstuslikuks ja kunstiliseks kasutuseks, kus on vaja kvaliteetse värvi omadusi.

Sihi ja pihusta! Loksutage aerosooli jõuliselt, kuni kuulete segamispalli heli. Pihustage eelnevalt puhastatud pinnale, mida soovite värvida.
Pöörake purk ümber ja pihustage, kuni värvi enam ei eraldu, vältides korgi ummistumist ja võimaldades teil korki uuesti kasutada.
Aerosoolvärrv MTN Hardcore 2 võimaldab pihustada erineva laiusega jooni, alates 1 cm (Skinny PRO) kuni 12,5 cm (Hardcore Fat Capiga). Harjutamine aitab teil joone laiuse erinevust parandada.

See on rohkem kui aerosoolvärv, see on “attitude!”. Hardcore on Montana Colors’i kõige ajaloolisem toode. Selle 1996. aastal välja antud 400 ml suurusest sai aerosooliformaat, mis sobis ideaalselt kirjutajate vajadustega ja on graffitimaailmas standardseks suuruseks saanud. Selle nimi viitab tundele, mida saad siis kui pihustad seda Fat Cap’i kasutades.

Kas selles on veel midagi “Hardcore`i? Hardcore’i purgi disain sisaldab reljeefset logo. Selle reljeefi saavutamiseks on vaja rakendada metallile mitu tonni survet. See ongi “hardcore”.
Sügavus viitab sellele, kui võimas on selle sisu.

Kombineeri, testi ja võida. MTN Hardcore 2 värv ühildub kõigi MTN toodetega. See kuivab mõne minutiga ja 24-48 tunni pärast, sõltuvalt pealekantavate kihtide arvust ja ilmastikutingimustest, kõveneb täielikult, suurendades seega selle vastupidavust.

KASUTUSJUHEND
– Enne kasutamist raputage aerosooli tugevalt, umbes ühe minuti jooksul pärast segisti heli kuulmist.
– Kandke puhtale ja kuivale pinnale. Roostetanud metallpindadel eemaldage rooste traatharjaga ja kasutage vajaduse korral roostetõrjevahendit. Kandke spetsiaalne kruntvärvi kiht plastidele ja polüestritele.
– Parima tulemuse saavutamiseks kandke õhukeste kihtidena. Kolm õhukest kihti on alati parem kui üks paks. Võib sama värviga üle värvida viieteistkümne minuti jooksul.
– Keerake aerosool pärast kasutamist klapi puhastamiseks tagurpidi. Kui pihusti on ummistunud, asendage see uuega.
– Ärge kunagi kandke värvi seadmetele, mis on ühendatud vooluvõrku ja kasutage seda hästi ventileeritud ruumides.

ROHKEM INFOT

TEISED MTN AEROSOOLVÄRVID