Allahindlus!

Aerosoolvärv MTN Water Based 300ml

6.00

Tuleviku aerosoolvärv
Water Based perekond koosneb veepõhiste värvitoodete rühmast, mis hõlmab aerosoolvärve, markereid ja täitevärve. Selle tootesarja nurgakivi on MTN Water Based aerosoolvärvid, mis on saadaval 300 ja 100 ml formaadis ning kujutavad endast revolutsiooni kunsti valdkonnas, seda nii ohutuma ja mitmekülgsema koostisega kui ka pigmentide kvaliteedi tõttu.
MTN Water Based 100 on ideaalne toode didaktiliseks kasutamiseks ja seda saab osta kompletidena.

Omadused
Polüuretaanvärv (PU)
300 ml
96 värvi + 2 lakki
Matt viimistlus
Minimaalse lõhnaga

ROHKEM INFOT ALLPOOL

Tootekood: Waterbased 300 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Palju enamat kui töövahend stuudios. Värv, mille omadused on sarnased MTN 94 omadega nii viimistluse, katvuse ja kuivamisaja poolest, on esitatud vesialuselises versioonis ja pakendatud veidi väiksemas formaadis, mis muudab selle mugavaks nii hoolikaks tööks kui ka hoiustamisel. Väike lahustisisaldus tähendab, et selle lõhna intensiivsus on minimaalne, mis vähendab selle mõju suletud ruumides. Seetõttu on MTN Water Based 300 ideaalne toode sisekujunduseks või vähese ventilatsiooniga ruumides. Lisaks saab värvi enne selle täielikku kuivamist kustutada veega või ümber töödelda muude tehnikate abil, näiteks märja pintsliga.

Sihi ja pihusta! Loksutage aerosooli jõuliselt, kuni kuulete segamispalli heli. Pihustage eelnevalt puhastatud pinnale, mida soovite värvida.
Pöörake purk ümber ja pihustage, kuni värvi enam ei eraldu, vältides korgi ummistumist ja võimaldades teil korki uuesti kasutada.
Aerosoolvärrv MTN Water Based võimaldab pihustada erineva laiusega jooni, alates 1 cm (Skinny PRO) kuni 12,5 cm (Hardcore Fat Capiga). Harjutamine aitab teil joone laiuse erinevust parandada.

Ole vesi, mu sõber. MTN Water Based 300 sündis 2014. aastal, avades uue ajastu ja astudes sammu edasi, et luua ohutumate aerosoolide põlvkond. Spetsiaalselt kunsti- ja stuudiotööde tegemiseks loodud graffiti kogukond nägi eeliseid praktiliselt lõhnavabas aerosoolvärvis, mis on endiselt töökindel.

Vesi kui päritolu ja kesktelg. Nimi, mis kõlab nii üldiselt kui Water Based, näitab selle toote teedrajavat olemust: see on esimene veepõhine aerosool turul. Selle lihtne logo viitab värvi ainulaadsele omadusele – sellele, et seda saab pärast pealekandmist veega lahjendada ja uuesti töödelda.

Et kinnitada seotust kaunite kunstide maailmaga ja teha selle kasutamine selles kontekstis lihtsamaks, kasutatakse MTN Water Based 300 värvikaardil klassikalist nomenklatuuri, mida kasutatakse kaunite kunstide värvide puhul. Ja kui sellest veel ei piisa, siis on etiketil näidatud ka selle värvi ekvivalent erinevates kromaatilistes variantides, nagu Pantone, RGB ja CMYK, ning muud tehnilised andmed, nagu näiteks katvusaste, U.V. vastupidavus ja kasutatud pigmendi kood.

OMADUSED
– Peaaegu lõhnatu.
– Kiiresti kuivav.
– Hea haarduvus.
– Suurepärane kattevõime.
– Täiesti plii- ja raskmetallivaba.
– Suurepärane vastupidavus välis- ja siseruumides.
– Lihtne pealekandmine ja ümbervärvimine.
– Lahustub vees esimestel minutitel kuivamise ajal. (10′)
– Vastupidav välis- ja välistingimustes (vihm, pesemine jne), kui värv on kuivanud.
– Sobib paisutatud polüstüreeni värvimiseks

ROHKEM INFOT

TEISED MTN AEROSOOLVÄRVID