ANGELUS nahkpinna ettevalmistaja 29ml

7.00

Laos

Kirjeldus

KIRJELDUS
ANGELUS nahkpinna ettevalmistaja
Kas plaanite värvida nahast esemeid, näiteks kingi, mööblit või rõivaid? Võimalikult parima tulemuse saavutamiseks kasutage Angelus Preparer ja Deglazerit. Naha korralik ettevalmistamine on hädavajalik, sest vastasel juhul ei kinnitu värv korralikult nahale. See toode eemaldab rasva ja mustuse, tagades pinna ja värvi hea sidumise. Sageli kantakse nahale tehases ka viimistlusvahendit. See eemaldab selle vana kihi, võimaldades uuel värvikihil veelgi paremini kinnituda.

KASU
Soovitatav on kasutada seda enne esimese värvikihi pealekandmist. Angelus Preparer ja Deglazer’i eelised hõlmavad nahapinna korralikku puhastamist ja lihtsat pealekandmist, tagades samas kauakestva ilusa tulemuse, kuna värvikiht kinnitub nahale parimal võimalikul viisil. See toode on spetsiaalselt mõeldud sileda naha jaoks.

ANGELUS nahkpinna ettevalmistaja kasutamine

Sileda naha ettevalmistamine ei ole keeruline ja see ei võta palju aega. Kui järgite alljärgnevaid samme, on selle kasutamine kiire ja lihtne, andes teile ideaalse aluse uue Angelus nahavärvi pealekandmiseks, mis kinnitub ideaalselt!

Eemaldage pudelilt kork ja kandke pisut toodet näiteks mikrokiudlapile, käsnale või vatipadjale (veenduge, et see on puhas) või kasutage meie spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud pealekandepadjakesi.
Kandke värvitav toode üle, jälgides, et ka nurgad, augud ja õmblused oleksid kaetud. Vajaduse korral lisage veel veidi toodet, et kõik oleks kaetud.
Kui olete viimased nahkpiirkonnad toodetega töödeldud, laske neil kuivada. Pärast seda võite asuda nahka värvima.
Pange tähele! Toode ei sobi seemisnahale, plastile ja vinüüli eeltöötluseks.

Kui palju Angelus nahavärvi on vaja?
Väikeses 29,5 ml purgis on piisavalt värvi ühe paari nahkjalatsite jaoks.
Suure 118 ml versiooniga saab värvida nahast autoistme või söögitooli.
Suure kaheistmelise diivani jaoks kasutage reeglina 6 purgitäit 118 ml nahavärvi.
Prepareri ja Deglazeri ning viimistlusvahendi kogus on tavaliselt pool kasutatud värvikogusest.

MUUD ANGELUSE TOOTED

ANGELUSE VEEBILEHT